Chmeľ – pre pivovary

Ponuka chmeľu typ T90, ceny bez DPH

V prípade záujmu prosím píšte na datavitsro@gmail.com, alebo volajte na +421 905 939 902. Chmeľ je vákuovo zabalený skladovaný pri teplote 0 – 4 stupňov Celzia.

Chmeľ skladom – k okamžitému odberu

ChmelStav na skladeVelkost Orig. BaleniaCena za cele balenia na predfakturuCena pre 1 alebo 2kg balenia na predfakturu
Ahtanum2.005115.0525.75
Amarillo16.005179.8540.26
Appollo1.755137.3430.74
Azacca25.005152.6034.16
Cascade8.75592.6520.74
Centennial11.505103.5523.18
Chinook9.505106.2823.79
Citra22.005171.6838.43
Columbus8.50591.0220.37
Dana7.75581.7518.30
East Kent Golding5.005103.5523.18
Ekuanot21.905150.9133.78
El Dorado5.005189.9942.53
Fuggle2.75599.7422.33
Galaxy9.005201.6545.14
Hallertau Blanc2.90568.1315.25
Hallertau Magnum20.00572.9216.32
Hallertau Tradition42.25579.0317.69
Huel Melon5.00559.9513.42
Lemondrop1.0010334.7437.47
Mandarina Bavaria12.50559.9513.42
Mosaic15.505163.5036.60
Nelson Sauvin1.255246.8955.27
Perle5.00581.7518.30
Pink Boot5.005173.7538.89
Simcoe19.755163.5036.60
Sladek1.00586.3519.33
Summit5.005125.3528.06
Styrian Wolf4.25589.3820.01
Styrian Fox1.00580.3918.00
Styrian Kolibri2.50595.2721.33
Styrian cardinal1.00595.5921.40
Willamette5.00590.8020.33
ZPC27.2510130.8014.64

Chmeľ na objednávku – dodávka cca 14 dní od zaplatenia.

ChmelTypBalenie
Styrian AuroraT905kg
Styrian GoldingT905kg
Styrian BobekT905kg
Styrian SavinjskiT905kg
Styrian MagnumT905kg
Styrian DanaT905kg
Styrian WolfT905kg
Styrian CardinalT905kg
Styrian FoxT905kg
Styrian ColibriT905kg
SladekT905kg
FuggleT905kg
TargetT905kg
EKGT905kg
CitraCryo5kg
CometT905kg
HBC 472T905kg
HBC 522T905kg
HBC 630T905kg
TalusT905kg
MosaicCryo5kg
Pink BootT905kg
Simcoe CryoCryo5kg
Sorachi AceT905kg
SummitT905kg
WarriorT905kg
Hallertau MittelfruhT905kg
Hull MelonT905kg
Northern BrewerT905kg
HersbruckerT905kg
TettnangerT905kg
PolarisT905kg
SaphirT905kg
HerkulesT905kg
OpalT905kg
StrisselspaltT905kg
LotusT905kg
MotuekaT905kg
Pacific GEMT905kg
Pacific JadeT905kg
RakauT905kg
Southern CrossT905kg
EnigmaT905kg
EllaT905kg
TopazT905kg

Ak chmel ktorý hľadáte nie je v zozname, napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.