Chmeľ – pre pivovary

Ponuka chmeľu typ T90, ceny bez DPH

V prípade záujmu prosím píšte na datavitsro@gmail.com, alebo volajte na +421 905 939 902. Chmeľ je vákuovo zabalený skladovaný pri teplote 0 – 4 stupňov Celzia.

Chmeľ skladom – k okamžitému odberu

ChmelStav na skladeVelkost Orig. BaleniaCena za cele balenia na predfakturuCena pre 1 alebo 2kg balenia na predfakturu
Ahtanum1.505115.0525.75
Amarillo16.155163.5036.60
Appollo2.005137.3430.74
Azacca32.155156.4235.01
Cascade14.005100.8322.57
Centennial9.755114.4525.62
Chinook14.255100.0022.39
Citra12.455168.9537.82
Columbus7.00587.2019.52
Crystal0.50564.1514.36
Dana8.50581.7518.30
Ekuanot13.755150.9133.78
Endeavour0.60591.4520.47
El Dorado5.005189.9942.53
Fuggle3.005106.6623.88
Galaxy7.905220.7349.41
Hallertau Blanc3.15568.1315.25
Hallertau Magnum6.00572.9216.32
Hallertau Tradition45.00579.0317.69
Idaho0.755158.0535.38
Lemondrop11.2510334.7437.47
Mandarina Bavaria4.25565.4014.64
Mosaic17.505163.5036.60
Nelson Sauvin1.505246.8955.27
Perle5.75581.7518.30
Sabro0.505185.3041.48
Simcoe19.155147.1532.94
Styrian Wolf10.00589.3820.01
Styrian Fox1.25580.3918.00
Styrian Kolibri5.00595.2721.33
Styrian cardinal3.50595.5921.40
Willamette9.75590.8020.33
ZPC28.7510130.8014.64

Chmeľ na objednávku – dodávka cca 14 dní od zaplatenia.

ChmeľTypBalenieCena za balenie
Styrian AuroraT905kg58.35
Styrian GoldingT905kg55.13
Styrian BobekT905kg45.38
Styrian SavinjskiT905kg62.24
Styrian MagnumT905kg58.35
Styrian DanaT905kg55.13
Styrian WolfT905kg64.83
Styrian CardinalT905kg58.35
Styrian FoxT905kg58.35
Styrian ColibriT905kg58.35
SladekT905kg74.58
FuggleT905kg75.35
TargetT905kg73.53
EKGT905kg86.11
CitraCryo5kg395.68
CometT905kg106.66
HBC 472T905kg188.79
HBC 522T905kg188.79
HBC 630T905kg188.79
TalusT905kg201.85
MosaicCryo5kg389.39
Pink BootT905kg173.75
Simcoe CryoCryo5kg365.23
Sorachi AceT905kg160.93
SummitT905kg116.36
WarriorT905kg122.61
Hallertau MittelfruhT905kg82.36
Hull MelonT905kg45.38
Northern BrewerT905kg47.98
HersbruckerT905kg61.62
TettnangerT905kg71.99
PolarisT905kg70.69
SaphirT905kg51.24
HerkulesT905kg59.65
OpalT905kg51.24
StrisselspaltT905kg70.02
LotusT905kg181.53
MotuekaT905kg180.77
Pacific GEMT905kg136.49
Pacific JadeT905kg167.66
RakauT905kg159.11
Southern CrossT905kg136.49
EnigmaT905kg171.83
EllaT905kg175.05
TopazT905kg126.45

Ak chmel ktorý hľadáte nie je v zozname, napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.