Chmeľ – pre domavaričov

Ponuka chmeľu typ T90, ceny s DPH

V prípade záujmu prosím píšte na datavitsro@gmail.com, alebo volajte na +421 905 939 902. Chmeľ je vákuovo zabalený skladovaný pri teplote 0 – 4 stupňov Celzia.

Chmeľ skladom k 07/07/22

ChmelStav na skladeCena za 1kg balenieCena za 250g balenie
Ahtanum5.0031.489.03
Amarillo18.6548.3113.86
Azacca13.7540.9911.76
Cascade21.8031.489.03
Celeia1.7517.575.04
Centennial23.3038.0610.92
Chinook7.5034.409.87
Citra38.0049.7814.28
Columbus9.7527.087.77
Dana11.0021.966.30
Ekuanot23.2540.9911.76
El Dorado13.5051.0414.64
Fuggle0.2526.797.69
Galaxy9.2560.0217.22
Hallertau Blanc8.7518.305.25
Hallertau Magnum13.7519.595.62
Hallertau Mittelfruh5.0025.627.35
Hallertau Tradition6.2521.236.09
Huel Melon5.0016.104.62
Idaho7.5049.7814.28
Lemondrop18.7546.1213.23
Mandarina Bavaria12.5016.104.62
Mosaic16.5048.3113.86
Motueka5.0052.0614.94
Nelson Sauvin5.7558.5616.80
Perle4.0021.966.30
Sabro5.0049.7814.28
Simcoe28.2549.7814.28
Styrian Wolf8.5024.016.89
Styrian Kolibri5.0016.104.62
Vic Secret5.0057.1016.38
Willamette5.0027.827.98
ZPC71.7519.035.46

Ak chmel ktorý hľadáte nie je v zozname, napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.