Chmeľ – pre domavaričov

Ponuka chmeľu typ T90, ceny s DPH

V prípade záujmu prosím píšte na datavitsro@gmail.com, alebo volajte na +421 905 939 902. Chmeľ je vákuovo zabalený skladovaný pri teplote 0 – 4 stupňov Celzia.

Chmeľ skladom k 20/11/22

ChmelStav na skladeCena za 1kg balenieCena za 250g balenie
Ahtanum5.0031.489.03
Amarillo23.9048.3113.86
Azacca4.7540.9911.76
Cascade20.7531.489.03
Celeia1.7517.575.04
Centennial23.5538.0610.92
Chinook10.7534.409.87
Citra35.5049.7814.28
Columbus6.7527.087.77
Dana11.0021.966.30
Ekuanot21.5040.9911.76
El Dorado13.5051.0414.64
Fuggle0.2526.797.69
Galaxy8.0065.8818.90
Hallertau Blanc3.7518.305.25
Hallertau Magnum28.0019.595.62
Hallertau Mittelfruh4.5025.627.35
Hallertau Tradition6.2521.236.09
Huel Melon8.0016.104.62
Idaho8.5049.7814.28
Lemondrop8.7546.1213.23
Mandarina Bavaria14.0017.575.04
Mosaic27.7548.3113.86
Nelson Sauvin5.0058.5616.80
Perle0.7521.966.30
Sabro6.0049.7814.28
Simcoe22.5049.7814.28
Styrian Wolf13.0024.016.89
Styrian Kolibri5.0016.104.62
Vic Secret11.7558.5616.80
ZPC194.5021.136.06

Ak chmel ktorý hľadáte nie je v zozname, napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.