Chmeľ – pre domavaričov

Ponuka chmeľu typ T90, ceny s DPH

V prípade záujmu prosím píšte na datavitsro@gmail.com, alebo volajte na +421 905 939 902. Chmeľ je vákuovo zabalený skladovaný pri teplote 0 – 4 stupňov Celzia.

Ak chmel ktorý hľadáte nie je v zozname, napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.

ChmelStav na skladeCena za 1kg balenieCena za 250g balenie
Ahtanum1.5030.918.87
Amarillo11.1543.9212.60
Appollo2.0036.8910.58
Azacca32.1542.0212.05
Cascade15.0027.087.77
Centennial14.7530.748.82
Chinook14.2526.867.71
Citra22.4545.3813.02
Columbus9.0023.426.72
Crystal2.5017.234.94
Dana8.5021.966.30
Ekuanot9.7540.5411.63
Endeavour0.6024.577.05
El Dorado5.0051.0414.64
Fuggle3.0028.658.22
Galaxy7.9059.2917.01
Hallertau Blanc3.1518.305.25
Hallertau Magnum6.0019.595.62
Hallertau Tradition45.0021.236.09
Idaho0.7542.4612.18
Lemondrop11.2544.9612.90
Mandarina Bavaria5.2517.575.04
Mosaic4.5043.9212.60
Nelson Sauvin1.5066.3219.03
Perle5.7521.966.30
Sabro0.5049.7814.28
Simcoe14.1539.5311.34
Styrian Wolf10.0024.016.89
Styrian Fox1.2521.596.20
Styrian Kolibri5.0025.597.34
Styrian cardinal3.5025.687.37
Willamette9.7524.397.00
ZPC29.0017.575.04