Chmeľ – pre domavaričov

Ponuka chmeľu typ T90, ceny s DPH

V prípade záujmu prosím píšte na datavitsro@gmail.com, alebo volajte na +421 905 939 902. Chmeľ je vákuovo zabalený skladovaný pri teplote 0 – 4 stupňov Celzia.

Ak chmel ktorý hľadáte nie je v zozname, napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.

ChmelStav na skladeCena za 1kg balenieCena za 250g balenie
Ahtanum2.0030.918.87
Amarillo16.0048.3113.86
Appollo1.7536.8910.58
Azacca25.0040.9911.76
Cascade8.7524.897.14
Centennial11.5027.827.98
Chinook9.5028.558.19
Citra22.0046.1213.23
Columbus8.5024.457.01
Dana7.7521.966.30
East Kent Golding5.0027.827.98
Ekuanot21.9040.5411.63
El Dorado5.0051.0414.64
Fuggle2.7526.797.69
Galaxy9.0054.1715.54
Hallertau Blanc2.9018.305.25
Hallertau Magnum20.0019.595.62
Hallertau Tradition42.2521.236.09
Huel Melon5.0016.104.62
Idaho0.5042.4612.18
Lemondrop1.0044.9612.90
Mandarina Bavaria12.5016.104.62
Mosaic15.5043.9212.60
Nelson Sauvin1.2566.3219.03
Perle5.0021.966.30
Simcoe19.7543.9212.60
Sladek1.0023.206.65
Summit5.0033.679.66
Styrian Wolf4.2524.016.89
Styrian Fox1.0021.596.20
Styrian Kolibri2.5025.597.34
Styrian cardinal1.0025.687.37
Willamette5.0024.397.00
ZPC27.2517.575.04