Chmel – pre pivovary

Ponuka chmelu typ T90, ceny bez DPH

V pripade zaujmu prosim piste na datavitsro@gmail.com alebo na +421 905 939 902. Chmel je vakuovo zabaleny skladovany pri teplote 0 – 4 stupnov celzia .

Ak chmel ktory hľadáte nie je v zozname napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.

ChmelStav na skladeVelkost Orig. BaleniaCena za cele balenia na predfakturuCena pre 1 alebo 2kg balenia na predfakturu
Ahtanum2.255115.0525.75
Amarillo6.505163.5036.60
Appollo2.005137.3430.74
Azacca24.505156.4235.01
Cascade23.255100.8322.57
Centennial24.005114.4525.62
Chinook16.255100.0022.39
Citra13.505168.9537.82
Columbus10.75587.2019.52
Crystal2.50564.1514.36
Dana8.50581.7518.30
Ekuanot13.255150.9133.78
Endeavour0.60591.4520.47
El Dorado5.005189.9942.53
Fuggle3.005106.6623.88
Galaxy8.755220.7349.41
Hallertau Blanc3.50568.1315.25
Hallertau Magnum12.25572.9216.32
Hallertau Tradition15.00579.0317.69
Idaho1.005158.0535.38
Lemondrop11.2510334.7437.47
Mandarina Bavaria10.25565.4014.64
Mosaic17.755163.5036.60
Nelson Sauvin2.005246.8955.27
Perle6.00581.7518.30
Sabro3.005185.3041.48
Simcoe16.005147.1532.94
Styrian Wolf10.00589.3820.01
Styrian Fox1.25580.3918.00
Styrian Kolibri5.00595.2721.33
Styrian cardinal3.50595.5921.40
Willamette10.00590.8020.33
ZPC18.7510130.8014.64