Chmel – pre domavaricov

Ponuka chmelu typ T90, ceny s DPH

V pripade zaujmu prosim piste na datavitsro@gmail.com alebo na +421 905 939 902. Chmel je vakuovo zabaleny skladovany pri teplote 0 – 4 stupnov celzia .

Ak chmel ktory hľadáte nie je v zozname napíšte mi a zistím dostupnost a cenu.

ChmelStav na skladeCena za 1kg balenieCena za 250g balenieCene za 50g balenieCene za 100g balenie
Ahtanum2.2530.918.872.644.43
Amarillo6.5043.9212.603.756.30
Appollo2.0036.8910.583.155.29
Azacca24.5042.0212.053.596.03
Cascade23.2527.087.772.313.89
Centennial24.0030.748.822.634.41
Chinook16.2526.867.712.293.85
Citra13.5045.3813.023.886.51
Columbus10.7523.426.722.003.36
Crystal2.5017.234.941.472.47
Dana8.5021.966.301.883.15
Ekuanot13.2540.5411.633.465.81
Endeavour0.6024.577.052.103.52
El Dorado5.0051.0414.644.367.32
Fuggle3.0028.658.222.454.11
Galaxy8.7559.2917.015.068.51
Hallertau Blanc3.5018.305.251.562.63
Hallertau Magnum12.2519.595.621.672.81
Hallertau Tradition15.0021.236.091.813.05
Idaho1.0042.4612.183.636.09
Lemondrop11.2544.9612.903.846.45
Mandarina Bavaria10.2517.575.041.502.52
Mosaic17.7543.9212.603.756.30
Nelson Sauvin2.0066.3219.035.669.51
Perle6.0021.966.301.883.15
Sabro3.0049.7814.284.257.14
Simcoe16.0039.5311.343.385.67
Styrian Wolf10.0024.016.892.053.44
Styrian Fox1.2521.596.201.843.10
Styrian Kolibri5.0025.597.342.193.67
Styrian cardinal3.5025.687.372.193.68
Willamette10.0024.397.002.083.50
ZPC18.7517.575.041.502.52